Yeni nesil e-ticaret yazılımları ve modülleri ile çalışma kolaylığı

2 Comments
E-Ticaret ve Modüller

Yeni nesil e-ticaret yazılımları ve modülleri ile çalışma kolaylığı. Kullanıcılarınız sizden mobilde başarılı bir site bekliyor, Dünya’da mobil kullanım oranı PC kullanım oranından çok daha fazla hale gelmiş durumda. Dolayısıyla artık siteleriniz in Mobil’e uyumlu olması ya da Responsive olması oldukça önemli. Peki siteniz mobil uyumluluğuna sahip mi?

Mevcut e-ticaret siteniz mobile uyumlu değil ise, firmanız ile iletişime geçtiğiniz de haricen bir fiyat çıkartıyor ise bence e-ticaret yazılımını değiştirmenizin zamanı gelmişte geçiyor. Her yıl e-ticaret sitesine kira ödemekten bıkmadınız mı? Mobil için, trafik için, bir tasarım değişikliği için yüksek fiyatlar ödemekten yorulmadınız mı? Artık bunlara bir son vermenizin zamanı geldi sanırım.

Sizlere çok özel fırsatlar sunuyoruz. E-ticaret sitenizi açtığımız andan itibaren siteniz artık size ait oluyor, yani işletmenin tüm verileri sizin kontrolünüzde. Sizi kendimize bağlamıyoruz, dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde hareket edebiliyorsunuz. Örneğin: mevcut firmanızda verilerinizi almak istediğiniz de size FTP bilgilerini bile vermezken biz tüm siteyi sizin kontrolünüze bırakabiliyoruz.

10 Dakika içerisinde tasarım değişikliği! Elimizde bulunan binlerce tasarım arasından dilediğinizi seçiyorsunuz ve bir kaç dakika içerisinde sitenizin görünümü baştan sona değişiyor. Hemde öyle 5000 TL 10,000 TL gibi yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmadan. Çok daha cüz-i rakamlara anında tasarım değiştirebilirsiniz.

Size sunduğumuz bazı özellik ve fırsatları gözden geçirmeniz için aşağıda yazılı olan maddeleri gözden geçiriniz.

  • E-Ticaret Yazılımı (size ait kontrolü tamamen sizde olan bir yazılım sahibi oluyorsunuz)
  • Mobil Uyumluluk (İster Responsive, isterseniz APP olarak siteniz ile aynı zamanda mobile sahibi olabilirsiniz)
  • SEO Uyumluluğu (SEO optimizasyonu ve Friendly URL yapısı ile size daha iyi sonuçlar çıkarıyor)
  • XML Entegrasyonu ( XML ile ürn çekebilirsiniz, dilerseniz tedarikçi entegrasyonu da yapabiliriz)
  • Tek Sayfa’da Ödeme (Tek sayfa ödeme modülü ücretli bir modüldür standart donanımda yer almaz)
  • Payu, İyzico, Kapıda ödeme ve daha fazlası için çalışmalarımız devam ediyor TurkPos vb..
  • Random Ürün Gösterim Modülü (Buda default olmayan bir modül)
  • ElasticSearch arama entegrasyon modülü. Sunucu tabanlı ayarlar yapılması gerekmektedir.
  • Google Merchant Center entegrasyon modülü (Tüm ürünleriniz tek tıkla Google’da)

Daha bir çok özel modül ve entegrasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-ticaret sitesi sahip olmak istiyorsanız doğru adreste doğru bilgiler ile dürüst çalışma presnsibine sahip olun.