Yeni Başlayanlara Ücretsiz E-Ticaret Eğitimini Veriyoruz!

No Comments
Eticaret Egitimi

Yeni Başlayanlara E-Ticaret Eğitimini Ücretsiz Veriyoruz!

E-Ticaret’e ilk kez atılıyorsunuz, zorlukları ve oluşabilecek sorunlar hakkında en ufak bir bilginiz yok, bu aşamada devreye eğitim personellerimiz giriyor ve sizlere E-Ticaret Sitesi hakkında en ince detayara kadar eğitim veriyoruz. E-Ticaret’i tam anlamıyla anlayıncaya kadar sizlere yardımcı oluyoruz. Verdiğimiz ücretsiz e-ticaret eğitimi içerisinde yer alan konuları şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. E-Ticaret Sites Kategori Oluşturma
 2. E-Ticaret Yazılımı Hakkında Detaylar
 3. E-Ticaret Sitesine Ürün Ekleme ve Değiştirme
 4. E-Ticaret Sitesi Cache Ayarları ve Hızlandırma
 5. E-Ticaret Sitesi SEO ayarları ve URL ayarları yardım
 6. E-Ticaret Sitesi Tema Ayarları ve Modül Yükleme Kullanma
 7. E-Ticaret Sitesi Modül Konfigürasyonu ve İşlevsel özellikleri
 8. E-Ticaret Yazılımı İçinde Ürün taşıma veya Kategori Değişimi
 9. E-Ticaret Sitesi XML entegrasyon ve B2B özelliği kullanımı
 10. E-Ticaret Yazılımı MultiStore özelliği Kullanımı ve Kurulumu
 11. E-Ticaret Sitesi Kargo Sistemi ve Modül Ayarları

Daha birçok ayar ve çözüm sunduğumuz e-ticaret yazılımı herkes tarafından güvenini kanıtlamış bir yazılımdır. Kullanıcılarımıza çoklu dil seçeneğinden, çoklu site açma özelliğine kadar bir çok imkanı bir arada sunuyoruz.

E-Ticaret Sitenizi Geliyoo’da yaptırmanız durumundan bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Sizlere bu hizmeti verirken herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ayrıca kişisel destek alabileceğiniz bir müşteri danışmanı ayarlıyoruz. 7 gün 24 saat kişisel destek hizmetiniz bu personelimiz tarafından sağlanmaktadır. Dilediğiniz an sitede yapmak istediğiniz bir değişikliğ, güncellemeyi, tasarım değişikliğini, modül ve eklentileri takip edebilecek bir danışmanınız oluyor. Sadece size özel çalışan bir webmaster gibi düşünün. Sizinle ilgileniyor ve e-ticaret ile ilgili her konuda istediklerinize cevap veriyor.

E-Ticaret’in zahmetli bir iş olduğunu ve herkesin bu işi yapmak için çekindiği noktalar olduğunu biliyoruz. Bize Online Chat aracılığı ile ulaşarak sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz. E-Ticaret’için size sunduğumuz fırsatlar bununla sınırlı değil. Bizimle çalışmaya başladığınız zaman diğer firmalar ile aramızdaki farkı göreceksiniz. Servislerimizden faydalandığınız zaman kullandığınız eski sistemlerde ne kadar büyük zaman ve para kayıpları yaşadığınızın farkına varıcaksınız.

Yıllık lisans ücreti yok derken neyi kastediyoruz?

Bir çok E-Ticaret Sitesi yıllık kiralama bedeli ile çalışır. Bu kiralama bedelleri her yıl tahsil edilir. Yazılım kirası olarak sitenizden satış yapsanızda yamasanız da sizden alınır. Bu lisans bedellerinin içerisinde hosting vb ödemelerde vardır. Ancak DİĞER E-Ticaret Sitesini başka bir yere taşımak istediniz. BU MÜMKÜN DEĞİL. Kullanıcılarınızı almak istediniz. BUDA MÜMKÜN DEĞİL. Database’i almak istediniz. BUDA MÜMKÜN DEĞİL. DiĞER E-Ticaret Siteri firmalarında bunlar mümkün değil ancak Geliyoo sizlere özel bir imkan daha sunuyor.

 1. Diyelim sitenizi taşımak istediniz 24 saat içerisinde istediğiniz hosta sitenizi taşıyoruz. (Bu durumda servis hizmeti sona erer)
 2. Database’i almak istediniz. (En geç 24 saat içinde teslim ediyoruz)
 3. Kullanıcılarınızı başka bir siteye aktarmak istediniz. (24 saat içinde bu işlemde tamamlanıyor)
 4. Yıllık lisans ücreti ödemiyorsunuz. Sadece HOSTİNG SSL ve DOMAİN ücreti tasil ediyoruz.
 5. Türkiye’de bulunan sitelerdeki gibi trafiğinizi çok aştınız 600 tl alanınız bitti 700 TL gibi senaryolarda yok. Trafik kotasını aşmanız durumunda çok küçük rakamlarla sınırsız trafik imkanı sahibi oluyorsunuz.
 6. Türkiye’de satılan yazılımların fiyatları aldatıcı olabilir. 5000 TL ye aldığınız yazılım daha ay bitmeden 7500 TL ye çıkabilir.

Sizlere sunduğunuz E-Ticaret Hizmeti için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Yorum Yazın

No Comments