WordPress Sorunlarını Nasıl Çözebilirim?

No Comments

WordPress Sorunlarını Nasıl Çözebilirim? bir çok kullanıcısı olan blog platform’u wordpress in hemen her güncellemeden sonra çeşitli sorunları çıkmaktadır. Bu sorunlar hakkında yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle itetişime geçerek online olarak destek alabilirsiniz.

Servis hizmetlerimiz arasında WordPress kullanıcılarına sunduğumuz çok özel hizmetler bulunuyor. Kurmuş olduğunuz sitenin hızından, optimizasyonuna, tasarımından tutunda güvenliğine kadar bir çok konuda çalışmamız bulunuyor.

Webmasterlar tarafından en çok tercih edilen site tasarımı wordpress zaman zaman hostingden dolayı zaman zaman da konfigürasyon eksikliğinden dolayı size sorun çıkarabilir. Bu durumda ilk yapacağınız şey bizimle iletişime geçerek maximum optimizasyona sahip desteğimizden faydalanmanız olacaktır.

WordPress açık kaynak kodlu bir yazılım olduğu için hack edilmesi de kolay bir yazılımdır aynı zamanda. Güncel tutmanız ve sürekli takip etmeniz gerekir. Hemen her ay yeni bir güncellemesi yayınlanan wordpressin sürekli olarak eklenti ve değişikliklerini takip etmelisiniz. Aksi takdir de olumsuz durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

WordPress kullanıyorum ama sitem index almıyor
Bunun başlıca nedeni robots.txt dosyasıdır eğer güvenlik eklentisi kurduysanız ve bir şeyleri bilmeden ayarladıysanız bu içeriklerinizin ve sitenizin index almasını etkileyebilir.

WordPress de nelere dikkat etmeliyim?
Kesinlikle eklenti kurulumundan kaçınmanızı öneriyoruz. Eklentiler elbette kullanılmalıdır, ancak bilmediğiniz ve yapısını anlamadığınız eklentileri kullanarak sitenize yarardan çok zarar verebilirsiniz.

WordPress için en önemli uyarı nedir?
Spam yazılara ve yorumlara dikkat etmeniz, bir yazının sürekli kopyası demek kopya içerik kullanmak demektir buda sizi olumsuz etkiler. Ayrıca devamlı olarak gelebilecek olan backlink alımı için kullanılan yorum bölümünüzün onaylı şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Onaylamadan yayınladığınız yorumlar size kalıcı zararlar verebilir.

WordPress blog mu site aracı mı?
Wordpress’in en güzel özelliği hemkişisel blog olarak kullanılabilmesi, hem de firmalar için başarılı bir site çalışması olarak kullanabilirsiniz. WordPress tasarımları sayesinde bir çok farklı ve değişik alanda kullanım kolaylığı sunan önemli bir açık kaynak kodlu yazılımdır. Bu yazılım sayesinde e-ticaret sitesi dahi açabilirsiniz.

WordPress E-Ticaret Sitesi Nasıl Açabilirim?
Wordpress ile e-ticaret sitesi açmak oldukça kolay ancak bir o kadar zahmetlidir. Çünkü

 

Yorum Yazın

No Comments