Ücretsiz E-Ticaret Sitesi! Domainini Al Gel, Hostingte Bizden..

No Comments

E-Ticaret sektörüne katkı sağlamaya, internetten ürün satmaya çalışan firmalara yardımcı olmaya devam ediyoruz. Ücretsiz e-ticaret sitesi servisimizi aktif ederek, internetin ve e-ticaretin risklerinden çekinerek bu alanda sadece sosyal medyada faaliyet göstererek daha büyük risk ile ticaret yapmaya çalışan firmaları e-ticarete atılmaları için teşvik etmek ve onlara bilmedikleri bu alanda eksiklerini gidererek büyümelerine yardımcı oluyoruz.

Özellikle Instagram üzerinde satış yapan bir çok butik, takı, ayakkabı, giyim ve aksesuar firması bulunmakta. Bu firmalar yakın bir zamanda instagram’ın getireceği filtrelemeden habersiz işlerini yürütmeye devam ediyorlar fakat ticaretlerini olumsuz yönde etkileyecek, paylaşımlarının tüm takipçilerine gösterilmesinin engelleneceği filtreleme uygulandığında e-ticaret sitesi olmayan bir çok firma büyük zarar edecek. Bu bahsettiğimiz durum çok değil geçtiğimiz dönemde facebook tarafından uygulanmıştı, ve biliyorsunuz ki instagram’da facebook’a ait olduğundan bu filtreleme durumu kaçınılmaz. Bu yüzden firmalar kendilerine ait bir alışveriş sitesi açarak kendi önlemlerini alabilirler.

Tüm bu risklerin altında instagram ve sosyal medya üzerinden ticaret yapmaya, ürün satmaya çalışan firmalar nasıl e-ticaret sitesi açılır henüz bilmedikleri için bu konuda bir adım atmayada çekiniyorlar. Ürünleri kim siteye ekleyecek, ürün nasıl eklenecek, sipariş gelince ne oluyor, sipariş nereye geliyor, sipariş geldi sonra ne yapılacak, ürünü kargolama nasıl yapacak, müşterilerle nasıl iletişim kurulacak, sitede alışveriş yapamayan müşteri ile kim, nasıl ilgilenecek gibi bir sürü soru olduğunuda çok iyi biliyoruz. Fakat tüm bu soruları 30 dakikadar size öğretiyor, ve nasıl aksiyon alacağınız konusunda yardımcı oluyoruz.

İşte bu noktada aklınızdaki soruların cevap bulması ve işinizi hafifletmek adına 10K ve üzeri takipçiye sahip instagram ve sosyal medya firmalarına özel ücretsiz e-ticaret sitesi servisimizi aktif ettik.

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Sahibi Olmak İçin Gerekenler:

  • 10K ve üzeri Instargam veya Facebook, Twitter, Tumblr vb, Sosyal Medyada takipçiye sahip olmak
  • Domain (alan adı) adresinizi almış olmak
  • Geliyoo E-Ticaret’i Sosyal Medyada takip edin. Instagram: @GeliyooETicaret Facebook: @GeliyooETicaret
  • Okuduğunuz Ücretsiz E-Ticaret Sitesi yazımızı (bu yazıyı) sosyal medya hesaplarınızda paylaşın.
  • Kimlik fotokobisi, instagram adresi ve domain adresinizi eticaret@geliyoo.com‘a talep emaili atmanız yeterli

Ücretsiz e-ticaret sitenizde sahip olacağınız özellikleri hemen inceleyin: >> Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Özellikleri <<

Detaylı bilgi almak için lütfen CANLI Chat bölümünden bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin. Hemen yardımcı olalım.

 

Yorum Yazın

No Comments