Sanal Mağaza Açmak İçin Gerekenler Nelerdir?

No Comments
Sanal mağaza açmak

Sanal Mağaza Açmak İçin Gerekenler Nelerdir? sanal mağaza hepinizin bildiği gibi internet ortamında bulunan e-ticaret sitesinin diğer adıdır. Sanal mağaza açmak için sizlere bir dizi liste hazırladık. Bu sayede kendi Sanal mağazanızı açabileceksiniz. Sanal mağaza açmak için öncelikle ürünlerinizn olması gerekiyor. Tedarikçi siteden de sanal mağaza açmak için ürün alabilirsiniz. Böylece sanal mağaza açmak için ilk adımı atmış olacaksınız.

Sanal Mağaza Açmak İçin Gerekenler Evrakların Listesi

  1. Sanal mağaza açmak için Vergi Levhanız Olmalı
  2. Sanal mağaza açmak için Banka Hesabınız Olmalı
  3. Sanal mağaza açmak için Sanalpos Kaydınız Olmalı
  4. Sanal mağaza açmak için bir domain sahibi olmalısınız
  5. Sanal mağaza açmak için bir hosting ya da sunucunuz olmalı

Sanal mağaza kurulumu için gereken evraklar aslında e-ticaret için gereken evraklar ile aynı evraklar. Sadece tek farkı bir sistem üzerinde de sanal mağaza açmak mümkün olabilir.

Örneğin: incir.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, ganipara.com gibi sitelerde sanal mağaza açabilirsiniz. Ancak bu açacağınız sanal mağaza bahsettiğimiz sitelerin sistemleri içerisinde ürün satmanızı sağlayacaktır. E-Ticaret Sitesi kurarak kendi ürünlerinizi kendi sitenizde satabilirsiniz.

Sanal Mağaza Açmak Mı yoksa Kolar E-Ticaret Sitesi Açmak Mı?

Sanal Mağaza Açmak‘nın bazı avantajları olduğu gibi dezavantajları da olacaktır. E-Ticaret Sitesi açmak ise kendiniz için yeni bir alan oluşturmaktır. Bu sayede ürünlerinizi kendi sitenizden satarsınız ve kimseye bağlı olmadan dilediğinizce kullanıcılarınıza ürün ulaştırabilir, yeni kullanıcılar kazanabilir ve satmak istediğiniz üründe ilerleme kaydedebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesini Nasıl Açabilirim?

E-Ticaret Geliyoo olarak sizlere hem ücretli hemde ücretsiz olarak E-Ticaret Sitesi Kuruyoruz. Sizin deyimizin ile Sanal Mağaza Açıyoruz. Bu Sanal Mağaza‘da kendi ürünlerinizi satmanız için sınırsız kategori izni, sınırsız trafik, sınırsız mail hesabı oluşturabiliyorsunuz. Eğer halihazırda bir siteniz var ise ve bu siteyi yenilemek istiyorsanız sizlere bu konuda da gereken yardımı servis ücreti karşılığında yapıyoruz.

Sanal Mağaza Açmak hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi bizlere online chat aracılığı ile çekinmeden sorabilirsiniz. Teknik personelimiz sizlere bu konuda gereken yardımı yapmak için 7/24 bilgisayar başında bekliyor olacaktır. Eğer bize ulaşmak isterseniz mail adreslerimize de talep formu gönderebilirsiniz Ücretsiz Sanal Mağaza Açmak için ise tek yapmanız gereken şirket evraklarınızı ve domain bilginizi bize göndermeniz ve domain adresini tarafımıza yönlendirmeniz.

 

Yorum Yazın

No Comments