Prestashop ücretsiz tema indir yükle kullan tema #51683

2 Comments
Prestashop ücretsiz tema

TemplateMonster’ın ücretsiz olarak sunduğu Prestashop ücretsiz tema serisinden #51683 nolu temayı sizler için indirdik ve kuruluma hazır halde indirme linkini ekledik. Bir çok ücretsiz temanın yayınlandığı sitemizde artık yeni çıkan ve eski dahi olsa kullanışlı temaları bulabileceksiniz. İstemiş olduğunuz ücretsiz temalar var ise buradan bizlere yazarak yardım alabilirsiniz. Prestashop ücretsiz tema servisi sayesinde bir çok tema ve tasarıma sitemiz aracılığı ile ulaşmanız artık mümkün.

Tema’da olan bazı özellikleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Prestashop ücretsiz tema sayesinde hem fonksiyonları hem de tasarımın tamamını lisansız olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir lisans sıkıntısı, hack sıkıntısı, kod değişikliği ve olumsuzluk olmadan gönül rahatlığı ile kurabileceğiniz bir tema. NULL DEĞİLDİR.

Önemli Uyarı: Kesinlikle sitemizde Null ve Lisansız olan bir tema bulunmamaktadır. Tüm Prestashop Temaları ücretsiz olarak indirilmiş ve servis edilmiştir. Ücretli bir tema kesinlikle indirme linklerinde yer almaz.

Prestashop ücretsiz tema

Prestashop ücretsiz tema

Tema Özellikleri:

  • e-Ticaret Tema içerisinde Javascript Framework kullanılmış dilediğiniz ayarları hem arka plandan hemda css de basit değişiklikleri yapmanız için ideal bir araç. Renk ve bazı ufak değişiklikler. Font, resim gibi.
  • Ana sayfada kullanılan tasarım aslında çokda default temadan farklı değil bazı özel ekler getirilerek tema güçlendirilmiş. Default olarak kullanılan tema da olan bir çok özellik hiç bir ek kullanılmadan yansıtılmış.
  • Ürün detay sayfası default tema ile aynı sayılır çok ciddi bir değişiklik yok.
  • Order sayfası ve diğer sayfalarda efault tema içerisinde geldiği gibi kullanılmış.
  • Demo linki sayesinde dilerseniz temayı inceleyebilirsiniz sizlere alt tarafta demo linkini sunuyoruz. Burdan demoyu inceleyebilirsiniz.
  • Tüm modülleri default olarak düzenlenmiş olan prestashop da kullanılan modülleri ile aynı özellikler,i taşıyor.
  • Temada ayrıntılar olarak ana sayfada kullanılan banner yoğunluğu göze çarpıyor
  • Bunun dışında standart slide dışında bir slide kullanılmış durumda
  • kolay yüklenebilir bir tema olmasının yanı sıra aslında diğer temalara nazaran daha esnek ve sadfe bir yapısı bulunuyor.

Prestashop Hakkında Destek Almak İsterseniz Servislerimizden Yararlanabilirsiniz 7/24 Destek İçin Chat ve Telefon aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

 

Prestashop ücretsiz temayı indir | Demoyu İncele

 

Yorum Yazın

2 Comments
 1. Cevapla

  Evet gerçekten güzel bir tema gerçi çok fazla şeyi default temaya benziyor olsada genel olarak temanın yapısı default temdan daha iyi bu nedenle herkes rahatlıkla kullanabilir paylaşım için teşekkürler.

 2. Cevapla

  Ücretsiz tema için teşekkür ederim