Perakende e-ticaret sitesi açmak için ne yapmalıyım?

No Comments
Perakende e-ticaret sitesi

Perakende e-ticaret sitesi açmak için ne yapmalıyım?

Esnaf dostlarımıza süper bir kampanya hazırladık, perakende satış yapmak isteyen imalatçılara özel e-ticaret sitesi kampanyamızdan yararlanmak sizin için eşsiz bir fırsat. E-ticaret sitesi kampanyamızda neler var şöyle bir göz atalım. Öncelikli olarak e-ticaret sitesi açmaktan korkmayın. Sizlere her konuda yardımcı oluyoruz. Kategorilerinizin hazırlanmasından tutunda, ürünlerinizin nasıl entegre edileceğinin gösterimine kadar her konuda yanınızda E-ticaret Geliyoo hizmetinizde olacaktır.

Perakende e-ticaret sitesi kurulumu: Öncelikli olarak satış yapacağınız alanı belirliyoruz. Eğer bunun için bir reklam planlaması yapılacak ise size bunu sitenizi yapmadan önce söylüyoruz. Hazırladığımız site ile ürünlerinizin direk kullanıcıya ulaşması için en uygun koşullarda hazırlıklar yapıyoruz. Sitenizi yayına amak için planlamalarınızı ve hazırlıklarınızı yaptıktan sonra kurulum safasına geçiyoruz.

Öncelikli olarak ürün portföyünüze uygun ya da şirket adınıza bir alan adı tahsis ediyoruz. Bu alan adı altına beğendiğiniz tasarım ile bir yazılım entegre ederek e-ticaret sitenizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. E-ticaret kurulumu istemiş olduğunuz tasarım ve mobil uyumlu şekilde tamamlandıktan sonra ürünlerinizin sergilenceği kategorileri oluşturuyoruz. Bu kategoriler sayesinde ürünlerinizin bölümlere ayırabiliyorsunuz. Örneğin: Ayakkabı imalatı yapan bir esnaf olduğunuzu düşünelim. Kadın Ayakkabı, Erkek Ayakkabı, Ayakkabı Modelleri, Çocuk Ayakkabı, Spor Ayakkabı gibi kategorileriniz oluşturuluyor. Ardından bu kategoriler baz alınarak ürünleriniz kategorilerin altına geliyor. Sitenizi kullanacak olan kullanıcı istemiş olduğu kategoriye giderek sergilemiş olduğunuz ürünleri görebiliyor.

Perakende e-ticaret sitesi hakkında hiç bir bilgim yok diyorsanız. Size 2 saatlik eğitim veriyoruz. Bu eğitim sonrasında artık e-ticaret sitesi yönetebilir durumda oluyorsunuz. Endişe etmenize ve korkmanıza gerek yok, ben yapamam demeyin. Şu anda e-ticaret sitesi kullananlar bu işi doğarken öğrenmediler. Her biri tecrübe ederek adım adım bu işi öğrendiler.

Perakende e-ticaret sitesi ile kazanabilir miyim?

Şimdi şöyle düşünelim, bir toptancıya 100 çift ayakkabı verdiğinizde toptancı bu ayakkabıları sizden değerinin altına alacaktır. İmalatçı olan kişi emeği veriyor ve tüccar kendi sitesine koyarak burda imalatçı üzerinden kar elde ediyor. Dolayısıyla aslında sizin de yapabileceğiniz bir çalışmayı tüccar yaparak sizin sayenizde kar ediyor. Sizin ürettiğiniz ürün sayesinde. Bunu değiştirmenin zamanı geldi. İmalatçı e-ticaret sitesi sahibi olduğunda müşterilerine direk olarak imal ettiği ürünü gönderebilir. Dolayısıyla hiç bir tüccar a ihtiyaç duymadan bu işi yapabilirsiniz. Yeterki inanın ve reklama önem verin.

Site yaptırmak ile iş bitmiyor. Reklam sizin için en önemli araç, bir marka olmak için ve görünür olmak için birilerinin sizi diğer bir kişiye tavsiye etmesi için reklam ve görünür olmaya ihtiyacınız var. Google Reklamları bu konuda sizin için biçilmiş kaftan. İmal ettiğiniz özel bir ürünü yada her hangi bir ürünü Google Reklamları sayesinde istediğiniz kitleye ulaştırabilirsiniz. Sadece Google Reklamları değil. Facebook Reklamları , Instagram Reklamları ve daha fazla reklam merkezi ile hem satışlarınzı arttırabilirsiniz. Hem de istemiş olduğunuz kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz.

Şimdi e-ticaret sitesi için neden Geliyoo’yu tercih etmelisiniz? Bu sorunun cevabı aslında bizimle çalıştığınız zaman anlayacağınız ve öğreneceğiniz bir şey ancak size kısaca bazı avanajlarımızdan bahsedelim. 7 Gün 24 Saat ulaşabilirsiniz. Chat bölmünden yada Telefon aracılığı ile anında yardım alabilirsiniz. Size sıkılmadan cevap vermeye çalışacağız. Personelimiz bu konuda eğitimli ve etkin çözümler sunmak için hazır bekliyor.

Her an yanınızdayız, sitenin yapım aşamasından başlayarak sitenizin yayın aşamasına geçtiği ana kadar her saniye iletişimde olabileceğiniz bir yerdesiniz. Aynı zamanda her konuda yeni fikirler ve satış stratejileri ile sizlere en iyi satış olanağını sunmaya çalışıyoruz. İster SEO Çalışması konusunda ister Reklam konusunda olsun sizlere gerçek değerlerde yardım ve destek hizmeti sağlıyoruz. Kullancığımız açık kaynak kodlu yazılım sayesinde istemiş olduğunuz hemen her çalışmayı entegre edebiliyoruz.

Bizlere her an her saniye Chat üzerinden ve Telefon aracılığı ile 7/24 ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız sitenin en altında yer almaktadır. Mail ile de iletişime geçmeniz mümkün. Geliyoo E-ticaret’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

 

Yorum Yazın

No Comments