Mobil E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır?

1 Comment

Mobil E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır? Mobil, e-ticaret sitenizin mobile uyumlu olmasına bağlı olarak yapılabilecek bir çalışma. Bu çalışma sayesinde mobil cihazlardan sitenizi kendi formatında yada mobile uyumlu şekilde görebilirsiniz.

E Ticaret Siteleri için mobil uyum çalışmamızdan yararlanabililrsiniz, sitenizi mobil cihazlara uyumlu hale getirebilir, aynı zamanda eğer PrestaShop ve Magento gibi çalışmalar kullanıyorsanız sizlere Mobil App (Uygulaması) entegre edebiliriz.

Mobil Uygulama çalışmamız sayesinde e-ticaret sitenizde olabilecek her türlü ürün ve ödeme yapısı aynı şekilde çalışacaktır. Böylece APP’yi kullanan kullanıcılarınız daha hızlı ve güvenli şekilde sitenizde dolaşma imkanı bulacaktır.

E-Ticaret Mobil Uygulama Nasıl Yaptırabilirim?
Bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz, şayet sitenizin yapısı mobil e uygun ise app ile ilgili çalışmaları kontrol ederek sitenize en uygun şekilde düzenleme yapıyoruz. En uygun app yapısını bularak oluşturuyoruz. Bu sayede sitenizde kesinlikle sorun çıkarmadan çalışan bir uygulama sahibi oluyorsunuz.

E-Ticaret Mobil Uygulamada Trafik ve Site Girişleri
E-Ticaret sitesine girildiğinde app girişlerinizde api nedeniyle görülecektir aynı zamanda app indirme sayınız ve kullanıcı grişlerinizin trafik takibini de kolayca online kullanıcı bölümünden yapabilirsiniz. Sizlere sunulan imkanlar neyse app çalışmanız da aynı şekilde bu özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Hangi e-ticaret yazılımları mobil uygulama uyumlu?
Şu anda sadece PrestaShop ve Magento yazılımı kullanan siteelerde App çalışmasına yer verebiliyoruz, ancak ilerleyen zamanda hemen her açık kaynak kodlu yazılıma izin verebilmeyi umuyoruz. Ödeme sistem entegrasyonları sadece uygun olan sistemler için geçerli konumda bu nedenle sitenizi incelemeden app çalışması ödemesi yapmayınız.

e-Ticaret sitesi için app neden önemli?

E-Ticaret Sitelerinde app çalışmasının önemi oldukça yüksek, nedeni ise ülkemizde neredeyse 43 milyon mobil kullanıcı bulunuyor, bu sayının hemen hepsi akıllı telefon kullanıyor, bu nedenle app çalışmasının önemi oldukça yüksek. Yani internet kullanan kullanıcıların 43 milyonluk bir kitle içerisinde istediği ve aradığı özelliklerdeki ürünü app yardımı ile bulabilmesi onu daha güvenli şekilde alış veriş yaptığı düşüncesine sevkediyor.

Mobil Kullanıcıya Ulaşmak İçin Ne Yapmalıyız?
Öncelikle sitenizin görünür olmasını sağlamanız gerekiyor, seo çalışması ile bunu yapabilirsiniz kullanıcı sitenize girdiğinde mobil app yada uyumlu bir uygulamanızın olduğunu kullanıcıya bildirecek bir mesaj vermelisiniz. Bu sayede ana sayfanıza yada sitenize giren kullanıcı bu sitenin app çalışması olduğunu da fark edecek ve indirip ordan alış eriş yapmaya başlayacaktır.