Instagram’da Reklam Vermek İstiyorum Servisi

1 Comment
Instagram Reklam

Instagram’da Reklam Vermek İstiyorum Servisi nasıl çalışıyor? Instagram için çeşitli reklam modelleri bulunuyor. Bu modellerden bazılarını sizlere sıralayarak en iyişekilde sonuç nasıl oalabilirsiniz buna bir bakalım.

Instagram’da Kullanıcı Hesabı Bazlı Reklam Yayını

Instagram üzerinden reklam yoğun olarak kullanılan ve etkili olan reklam modeli budur, kullanıcıların aktif olarak beğeni aldığı kişiler tespit edilir ve bu sayfalarda reklam verilir. Bu çalışma ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir. Instagram üzerinde kullanıcı sayısı yoğun olan kişilerde reklam fiyatı yüksek rakamlara çıkmaktadır. Ancak Geliyoo E-Ticaret olarak sizlere bu rakamları düşürüyor ve daha uygun hale getiriyoruz.

Çeşitli hesaplarda süre bazlı bir reklam alabilirsiniz, bunu nasıl yapacağınızı biraz anlatalım. Görseliniz yada videonuz 2 saat süre ile belirlenen hesapta reklam olarak yayınlanıyor. Bu yayınlanan reklamın kaç kişi tarafından görüldüğü, ya da takip edildiği, ya da beğenildiği çok fazla reklamı yayınlayan tarafı etkilemiyor. Instagram‘da o anda aktif olan ve o sayfayı takip eden kullanıcıların geri dönüşleri hesabınıza, ürüne ve kullandığınız fotoğrafa bağlı olarak değişebiliyor. Bu nedenle bunu söylemek oldukça zor. Hesap üzerinden herhangi bir analitik sonucu alamıyorsunuz. Bu reklam için 500 TL’de 1500 TL’ye kadar 2 saatlik reklam modelleri bulunmakta.

Instagram İçinde Instagram Reklam Sistemi Kullanmak

Instagram‘da Instagram‘ın kendi sistemini kullanarak da sizlere reklam hizmeti sağlıyoruz, en iyi ayarları sizin için yaparak bu bölümde reklam vermenizi kolaylaştırıyoruz. Böylece normal sponsorlu reklam modelini almış oluyorsunuz. Bu bir çok modele bağlı olarak değişkenlik gösteren bir yapıya sahip. Örneğin: Kullanıcı tıklama sayısından ücret düşebilir. Instagram Reklam Gösterimi olarak ücret düşebilir. Beğenileri hesaplayarak ücret düşebilir. Yani bu tamamen aslında size bağlı şekilde oluşturuluyor. Ne istediğinize karar verdiğinizde size bu konuda Instagram Sponsorlu Reklam bölümünde reklam açılışı yapabilirz.

Instagram Sponsorlu Reklamın Yayın Sonuçları

  1. Instagram Reklam Raporlama
  2. Instagram Reklam Kullanıcı Analizi
  3. Instagram Reklam Takip Analizi
  4. Instagram Reklam Tıklama Analizi
  5. Instagram Reklam Bölge Analizi
  6. Instagram Reklam Yaş ve Cinsiyet Analizi
  7. Instagram Reklam Kısıtlamalı Gösterim
  8. Instagram Reklam Gider Tablosu

Yukarıda belirttiğimiz analizler sadece instagram üzerinde sponsorlu reklam verilmesi halinde kullanılan analiz ve raporlamalardır. Bu servis ücreti reklam verdiğiniz ücretin %15’i olarak belirlenmiştir. Reklam hazırlaması müşteri tarafından yapılır. Reklam için Resim ya da Video hazırlama hizmeti için lütfen Online Chat’den bizimle iletişime geçin.