Instagram’da Para Kazanmanın yolları ve e-Ticaret

No Comments

Instagram’da Para Kazanmanın yolları ve e-Ticaret hakkında söylenecek çok şey var aslında. Kimileri bu mecrayı gerçek ve güzel bir ticaret ortamı olarak kullansada, kimileri de bu platformu elinde kalmış malları satmak için kullanıyor. Normal şartlarda bir mağazada görse almayacağı ürünleri, internet de güzel bir bayanın üzerinde görünce almak için sıraya giriyorlar.

Gerçek ve real olan mecra e-Ticaret instagram ortamında da kaliteli firmalar bulunuyor, bu firmalardan bazıları ile oldukça iyi çalışmalar çıkardık ortaya. Ancak diğer yandan İnstagram gibi bir ortamın ömür boyu bu şekilde ilerlemeyeceğini sizde takdir edersiniz. Bu nedenle alternatif yolları şimdiden araştırmaya başlasanız sizin için hiç fena olmaz.

e-Ticaret’e atılmak zor mu ne kaybederim?
E-Ticaret size kaybettirmez, aksine kazandırır, şu anda oluşturduğunuz müşteri kitlenizin bir datası yok, kullanıcı sürekli olarak sizi ve ürünlerinizi takip ederek alım yapıyor. Ancak bir internet siteniz olmuş olsa ve hatta uygulamanız bir marka olma yolunda ilerlersiniz. Böylece hemen her ürünü kolayca tanıtır, yeni ürünlerinizin reklamını yapar ve kredi kartıyla ödeme imkanı sunabilirsiniz.

e-Ticaret Sitesi için şirket olmak gerekli mi?
Aslında bunun için şirket olmanıza da gerek yok, kapıda ödeme seçeneğini kullanarak da e-Ticaret yapabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir konu. Şayet isterseniz banka havalesi ile de işlem yapabilirsiniz. Kısacası bu seçeneklere eklenecek daha bir çok seçenek bulunuyor. Hatta kargo teslim ödeme de alabilirsiniz.

Instagramda E-Ticaret Yapmak İçin Ne Gerekiyor?
Tabiki öncelikle bir instagram hesabınızın olması gerekiyor, instagram hesabınızı açtıktan sonra ürünleriniz kimlere hitap ediyor ise o kesime dair çalışma yapmalısınız. Kullanıcı arttırmak için yapmanı gereken şey instagramada reklam vermek

Instagramda nasıl reklam verebilirim?
Instagramda reklam vermek isteyen müşterilerimiz için çeşitli reklam seçenekleri sunuyoruz. Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.İnstagramda reklamın önemi oldukça büyük. Bu nedenle sizlere milyonluk sayfalar içerisinde ürün paylaşım imkanından tutunda kullanıcı arttırmaya kadar bir çok konuda yardımcı oluyoruz.

Instagramda reklam vermek ne kadar?
Fiyatlar konusunda ürün ve markaya göre değişen fiyatlar bulunuyor, ürün giyim üzerine ise ayrı, takı ise ayrı, farklı bir materyal ise ayrı fiyat kategorileri bulunuyor. Bunun sebebi üründen kazanılacak olan paranın az olabilmesinden kaynaklanıyor. Örneğin: 1 TL kazanacak kişi ile 1000 TL kazanacak olan kişiye aynı reklam fiyatını veremezsiniz. Bu nedenle ürün ve kullanıcı bağlı olarak değişiyor. Her hesabın kendine göre farklı kullanıcı kitleleri bulunuyor.

 

Yorum Yazın

No Comments