Instagram Firmalarına Özel Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Sunuyoruz

No Comments
Ücretsiz E-Ticaret

Instagram Firmalarına Özel Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Sunuyoruz  zaman değişiyor, artık ticaret farklı alanlara kayıyor. Bu kayma en çok sosyal medya sitelerinin varlığı ile ortaya çıkıyor. Artık E-Ticaret Sitesi anlayışını farklı mecra ve boyutlara taşıyan kullanıcılar ve satıcılar. Sosyal medya üzerinden Whatsapp, Viber ve buna benzer araçlarla iletişim sağlayarak kapıda ödeme yöntemleri ile satış yapabiliyorlar.

Ancak artık instagram gibi bilinmezliğin kol gezdiği bir alanda, müşteri memnuniyeti sadece belli firmalarda kararlı şekilde devam ediyor. Genel yapıya bakıldığında müşteri memnuniyeti giderek düşüyor. Bu alan içerisinde yapılan yanlışlar E-Ticaret Sitesi olan firmalar hariç, diğer tüm firmalarda ciddiyetsiz ve pasit ticaret yapan firmalar gibi görülüyor.

E-Ticaret Sitesi olan firmaların kararlı, bu işe yatırım yapmış ve kaliteli dururken, diğer firmaların karşısında güçlü görünüşü ile müşteriyi etkileyor. E-Ticaret Sitesi olmayan firmalar ise, güvensiz, geri dönüşümü olmayan ve satışın karşılığında müşterinin kafasında soru işaretleri bırakıyor. Elbette bu her firma için geçerli değil, lakin genel yapı ve bakış açısı bu yönde.

Bunun bilinci ile Geliyoo E-Ticaret olarak Instagram’da satış yapan firmalara özel bir kampanya hazırladık. Bu kampanyada 10K takipçiye sahip Butik, ayakkabı, takı veya diğer tüm alanlarda e-ticaret sitesi olan ya da olmayan tüm firmalara Ücretsiz E-Ticaret Sitesi açmaya karar verdik.

Instagram Firmalarına Özel E-ticaret Sitesi Özellikleri

 1. Açık kaynak kodlu yazılık kulanılacaktır.
 2. Hosting E-Ticaret Geliyoo Tarafından Sağlanacaktır.
 3. SSL güvenliği ücrete tabi olduğu için (Kurulmayacak)
 4. Sanalpos ve diğer ek modüller yer almayacak.
 5. Sadece kapıda ödeme seçeneği ve paypal aktif olacak.
 6. Banka Havalesi detayları ödeme sayfasında yer alacak
 7. Kullanıcı sitesini taşımak isterse izin verilecektir.
 8. Kullanıcı DB almak isterse izin verilecektir.
 9. Eski sitesinden yeni sitesine taşınmak isterse (Ücretli)
 10. Sanalpos Payu Modülü entegrasyonu (Ücretli)
 11. İyzico kurulumu ücretsiz
 12. Ana sayfa slide modülü
 13. Friendly Url modülü (SEO için en uygun url yapısı)
 14. Cache Modülü (İstenilen Cache eklentisi ile)
 15. Sınırsız kategori oluşturma yetkisi
 16. Sınırsız ürün ekleme yetkisi
 17. Sosyal Medya Eklentisi ve Modülü
 18. Sosyal Medya Dağıtım Modülü

Daha bir çok modül ve özelliği içerisinde bulunduğu bu yapıya ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Tek yapanız gereken E-Ticaret Geliyoo’ya Firma bilgilerinizi göndermek. 1 Saat içinde kurulum yapılarak tarafınızca alınmınmış olan DOMAİN (Alanadı)’na kurulum gerçekleştirilecektir.

Eğer ücretli sürümü kullanmak isterseniz o zaman aşağıda yer alan linklerden bilgilere ulaşabilirsiniz.

 1. E-Ticaret Özellikleri
 2. E-ticaret Fiyatlar
 3. Hosting ve Sunucu
 4. Servisler

Linklerimizden ücretli olan sürüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yayınlarımızı, kampanyalarımızı takip etmek için.

E-Ticaret Blog sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Online Chat üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz her soru için burada olacağız.

 

Yorum Yazın

No Comments