İmalatçı firmaların e-Ticaret’e başlaması için 10 değerli öneri

No Comments
İmalatçı

İmalatçı firmaların e-Ticaret’e başlaması için 10 değerli öneri.

Ülkemizde bir çok İmalatçı firma bulunuyor, üretici olan bu firmaların bir çoğu internet ve e-Ticaret’den habersiz olarak çalışıyor. İmalatçı esnaf kitlesinin aslında bir anda Tüccar konumuna getirebilir. Çok az bir maliyet ile oldukça ciddi bütçelerde kazançlar elde edebilecekleri bir sektör e-Ticaret.

İmalatçı

İmalatçı

e-Ticaret sektörü sanıldığı kadar zor değil. Eğer doğru firma ile çalışıyor ve doğru destekleri alıyorsanız o zaman sizin için vazgeçilmez bir alan e-ticaret. E-ticaret sayesinde çok ciddi kar elde eden firma ve kuruluşlar bulunuyor. Bu kuruluşların bir çoğu imalatçılar sayesinde bu raddeye gelmiş durumdalar. Büyük firmaların imalat departmanları yüksek fiyatlı satışlar ile bir çok ürünü aslında ederinin çok üzerine satarak ve reklam payını yükselterek kendilerine rekabet ortamı yaratıyorlar.

İmalatçı e-Ticaret’e nasıl başlayabilir?

Öncelikli olarak e-Ticaret’in ne olduğunu nasıl çalıştığını iyi bilmelisiniz. e-Ticaret sanal ortamda web sitesi aracılığı ile satış yapabilen platformlara verilen genel ismin kısaltmasıdır. Elektronik Ticaret anlamına gelen e-Ticaret için ilk sahip olmanız gereken kredi kartı ile satış yapılabilecek bir e-ticaret sitesidir. Bunun için sizlere E-Ticaret Geliyoo olarak gereken desteği sağlıyoruz.

İnternet ve e-Ticaret’den hiç anlamıyorum ne yapmalıyım?

İmalat sektöründe etkin bir yerdesiniz, ancak ne internet bilginizne de e ticaret bilginiz var. O zaman sizin için tüm altyapıyı idare edebilecek bir sistem kuruyoruz. Tek yapmanız gereken size gelen faturalara ürünü göndermek. Kredi kartı ile yada kapıda ödeme yöntemi ile sizden ürün almış kişilere anlaşmalı olduğunuz kargo firması aracılığı ile ürünleri teslim etmeniz yeterli. Paranız hesabınıza otomatik olarak düşüyor. Ya da kargo firması size aldığı ödemeyi getiriyor. Sonuç olarak imal eden ve satan siz olduğunuz için karınız da ona göre yüksek oluyor.

İmalat ile ilgileniyorum e-Ticaret ile ilgilenicek zamanım yok!

Bu konuda sizlere yardımcı olmak için biz varız. e-Ticaret sitenizi yönetiyoruz. Her kademesinde sizlere yardımcı oluyoruz. Kategorilerin hazırlanmasından ürünlerin yerleştirilmesine kadar biz idare ediyoruz. Bunun için sadece aylık servis ücreti ödemeniz yeterli oluyor. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Chat bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizin alt kısmında bulunan iletişim adresinden ve telefon numaralarından da bize ulaşmanız mümkün. Sizlere 7/24 hizmet vermek için buradayız.

Şimdi Altın değerinden 10 değerli öneriye geçelim.

  1. İmalatçı olarak sürekli ezilen imalatçıları artık tüccar sınıfına sokmak için e-Ticaret Geliyoo olarak kolları sıvadık ve sizi e-ticaret sitesi sahibi yapmaya karar verdik
  2. İmal ettiğiniz ürün ister toplu iğne olsun ister ayakkabı hiç farketmez her satılık ürünün bir alıcısı mutlaka vardır.
  3. İnternetten para kazanmanın en önemli kuralı reklam ve tanıtımdır sizin için bu konuları da biz üstleniyoruz.
  4. Hiç bilgisayar deneyiminiz olmasa bile size e-ticaret kullanımını baştan sona öğretiyor ve artık yazılım kullanabilir duruma getiriyoruz.
  5. e-Ticaret sitenizi isterseniz ücretsiz isterseniz ücretli profesyonel panelden açarak bu işe alışma sürecinizde yanınızda oluyoruz.
  6. Sektörde rekabet ortamını imalatçı olmadığı halde elinde tutanlar ile rekabet edebilme olanağı sağlıyoruz.
  7. Marka olmanız için PR çalışması yürütüyoruz ve ürününüze değer katıyoruzç
  8. Sosyal medya’da tanınır olmanızı sağlıyoruz ve kullanıcı ile iletişim halinde olmanız için gereken tüm çalışmalar tarafımızca yapılıyor.
  9. SEO ve Daha bir çok konuda tüm paket ve modüllerimizle sizlere müşterileriniz ile buluşma imkanını kolaylaştırıyoruz.
  10. Kafanızı karıştıran fiyatlar olmadan aylık sabit ödeme ile yada tek seferlik toplu ödeme ile e-Ticaret sahibi olmanızın yolunu açıyoruz.

Tüm bu çalışmaların yanı sıra sizi azla yanlız bırakmayarak 7 gün 24 saat chat üzerinden yada telefon aracılığı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bize ulaşabileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz bazı bölümlerimiz.

 

Yorum Yazın

No Comments