Seo uyumlu Hosting ve Sunucu konfigürasyonu hakkında destek hizmeti

1 Comment
Seo Uyumlu Sunucu Kurulumu

Seo uyumlu Hosting ve Sunucu konfigürasyonu hakkında destek hizmeti. Bir çoğunuzun yaşadığı sunucu ve hosting ayarları ile ilgili sorunlarınıza kesin çözüm üretiyoruz. Size özel hosting ve sunucu ayarları ile hizmetimiz başladı.

Örneğin: Siteniz eski sürüm bir PHP yapısına uyarlı ve yeni sürümler ile çalışmıyor, buna kesin bir çözüm sunarak sitenizin size ait PHP versiyonunda çalışmasını sağlıyoruz. Ayrıca PHP’nin özel ayarlarında IonCube ve ZEND gibi optimizer bağlantıları da size özel uygulamalarla da uyarlayabiliyoruz. Php versiyonlu çalışmalarda açık kaynak kodlu yazılımlarda ve özel satın almış olduğunuz scriptlerde kullanılan hemen her ayar için size özel çalışmalar yapıyoruz.

Hosting hizmetimizin içerisinde en çok yer alan çalışmalardan bir tanesi Prestashop kurulumda çok sık sorun yaşadığınızı biliyoruz. Bir çok hosting firmasının sistemi ne yazık ki Prestashop’a uyumlu değil. Çok sık yaşanan bir sorun ise Beyaz Sayfa sorunu. Bunun yanı sıra kurulum sırasında 500 hatası almanız da kaçınılmaz olaylardan sadece bir tanesi. Prestashop için eğer kurulum desteğine ihtiyaç duyuyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Sizlere Prestashop kurulumu sırasında yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldıracak çözümler sunuyoruz.

Ayrıca özel modül ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Prestashop açık kaynak kodlu bir yazılım ancak sizinde bildiğiniz gibi tema desteği almak, sorunlar karşısında çaresiz kalmak en çok yaşanan problemlerin başında geliyor. Dolayısıyla bu konuda artık destek alabileceğiniz bir yer var. Bize Chat bölümünden yada telefon numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Modül kurulumları, Prestashop kurulumu ve hosting ayarları konusunda size saat ücreti ile de destek veriyoruz. Şayet paketlerimizden faydalanmak isterseniz E-Ticaret Fiyatları bölümünden hazır komple paket yazılımlarımızı kontrol edebilirsiniz. Tüm çalışmalarımız özel servis hizmetine bağlı olarak düzenlenmiştir. Arzu ettiğinizde tema desteği, özel tasarım ve özel modül desteği de sağlanmaktadır.

Tek seferlik ödeme ile ömür boyu size ait bir e-ticaret sitesi sahibi olun. Kira ödemekten ve yıllık ücretler içerisinde trafik ücretlerinde boğulmaktan kurtulun. Servislerimizden faydalanmış olan ve müşteri memnuniyeti yaşayan Referanslarımız bölümündeki müşterilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunacağımız hizmetler içerisinde bireysel müşteri temsilciniz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde istediğiniz güzellik ve özelliklerde bir eticaret sahibi olun.

Sunucu Hizletmerimiz:

WHM Cpanel

Varnish 

Ngnix

Apache

Litespeed

Centos Konfigürasyonu

Güvenlik Hizmetleri

Apachebooster

ConfigFirewall kurulumu ve konfigürasyonu

Daha bir çok sunucu hizmetimiz bulunuyor bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.