Hazır E-Ticaret Yazılımı Ücretsiz Kurulum

No Comments

Hazır E-Ticaret Yazılımı Ücretsiz Kurulum yapıyoruz. İster kendi hostunuzda olsun isterseniz size tahsis edeceğimiz hostinglerde olsun. Yardıma ihtiyacınız var ise sizlere kurulum ücreti almadan kurulum hizmeti veriyoruz. Dilerseniz danışmanlık hizmetimiz de bulunuyor.Bu hizmetlerden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hazır E-Ticaret Sitesi Ücretsiz Nasıl Kurulur?
Öncelikle bir hosting sahibiolmanız gerekiyor, eğer bir hosting sağlayıcınız yok ise sizlere hosting hizmeti verebiliyoruz. Hazır E-Ticaret İçin hostinginiz e-ticaret’e uyumlu olmalı. Nedeni ise bir çok hostingde oluşan açıklar ve olumsuzluklar nedeniyle sıkıntılı günler geçirebilirsiniz.

Hazır E-Ticaret İçin Hangi Hostingi Almalıyım?
Hazır E-Ticaret Sitesi içini almanız gereken hosting site kodlama diline göre değişiklik gösterebilir. Eğer ASP ve ASPX gibi bir site sahibi olmak istiyorsanız. Windows Tabanlı Webhosting almalısınız. Eğer PHP, Java, HTML vb çalışmalar için site açmayı düşünüyorsanız bunun içinde Linux Tabanlı Web Hosting alabilirsiniz. Her iki koşulda da Statik ip eklenebilir olmalıdır.

Hazır E-Ticaret Sitesi İçin Statik IP’nin Önemi
Hazır E-Ticaret Siteleri yada Yazılımları için statik ip oldukça önemlidir. Nedeni ise bu ip sayesinde sitenize SSL alabiliyorsunuz. Ayrıca Paylaşımlı bir hosting kullanıyorsanız bu sizin için olumsuzluklar oluşabileceği anlamına geliyor. Paylaşımlı hosting içerisinde bir site banlandığında diğer tüm siteler etkilenir. Nedeni ise aynı IP adresini kullanıyor olmalarıdır.

Hazır E-Ticaret Sitesi İçin Gerekenler Nelerdir?
Hazır E-Ticaret Yazılımı
Web Hosting (Site Diline Göre)
Statik IP Adresi (Sabit IP Adresi)
MYSQL yada MSSQL bilgisi ve Kurulum Sırasında Oluşturulması
Güvenlik Bilgisi ve açıkların kapatılması
DNS Güvenliğinin Sağlanması
CDN konusunda Tecrübe ve Bilgi
Ürün Tanıtma ve SEO önerileri
SEO’ya uyumlu Ürün Yerleştirme
SEO’ya Uygun kategori oluşturma
Resim Düzeni ve Optimize Etme

Hazır E-Ticaret’in Avantajları Nelerdir?
Kullanıcı dostu arayüzü ile sizlere kolay kullanım imkanı sunar, böylece istediğiniz kategoriyi oluşturabilir ve istediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz bunun için bir sınırlama yoktur. Bunun yanı sıra bir çok avantajı ve dezavantajı bulunuyor.

Hazır E-Ticaret’in Kullanım Koşulları Nelerdir?
Kurulum için gereken yukarda bahsettiğimiz araçlar dışında herhangi bir gereksinime ihtiyacınız yok. Eğer şirketseniz kendinize bankanız aracılığı ile bir sanal post alabilirsiniz. Eğer değilseniz size önereceğimiz bazı sanal post ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu konuda destek almak için lütfen çekinmeyin bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum Yazın

No Comments