E-Ticaret Sektöründe Geliyoo’nun Farkı.

No Comments

Geliyoo E-Ticaret Hizmetinizde..

E-Ticaret uzun zamandır aslında içinde olduğumuz bir sektördü fakat referanslı olarak hizmet isteyen yakın dostlarımıza yardımcı oluyor, internetten satışa çıkmaları için gerekli zemin ve altyapıyı sağlayarak online e-ticarete atılmalarını sağlıyorduk. Sektörde gördüğümüz eksikliklerden ve taleplerin artması üzerinede bu desteğimizi genele açmayı uygun bulduk ve E-ticaret Geliyoo’yu hizmete açtık.

Genelde gördüğümüz problemler, eticaret sitesi kurmak isteyen müşterilerin hazır paketler arasında seçim yapmakta zorlandıkları ve yıllık kiralama modeli ile çalışılıyor olmasıydı. Geliyoo E-Ticaret olarak biz farklı bir yol izliyoruz, müşterilerimize oldukça basit iki seçenek sunuyor ve aslında tek paket seçimi vererek onların neye ihtiyacı olduğunu biz fark ettiriyoruz. Ödeme konusunda ise tek seferlik bir ödeme ile profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip oluyorlar. Aynı zamanda opsiyonel olarak mobil uygulama yaptırmak isteyen müşterilerimizede yine bu konuda çözümü biz sağlıyoruz.

Özellikle sosyal medyada satış yapan bir çok firma henüz kendi websitesine sahip değil ve genellikle ücretsiz eticaret sitesi kurmakyı planlayarak işi ucuza getirmeyi düşünüyorlar bu yüzden de bu konuya fazla önem vermiyorlar fakat e-ticaret sitelerini açmadıkları her gün, çok daha fazla zarar ettiklerinin de farkında değiller. Aslında alacakları hizmetin iyi olacağına kanaat getirseler belki hazır eticaret paketi satan firmalardan fiyatı uygun olan bir paketi deneyerek te başlayabilirler ama güvenemedikleri için olsa ki kendileri bir eticaret sitesi kurmak istiyorlar. Hal böyle olunca ücretsiz e-ticaret sitesi nasıl kurulur diye bulması kolay ama kurması zor, işin içinden çıkılmaz bir yola altyapıda karşılaşacakları problemleri bilmeden, ücretsiz olmasına aldanacakları bir arayışa girebiliyorlar. Tabiki bir çok ücretsiz açık kaynak kodlu sistem mevcut fakat en nihayetinde burda önemli olan herkesin bildiği işi yapmaya gayret göstermesidir, aksi halde işi ürün satmak olan websitesi kurmaya çalışırsa ve bir şekilde açtığı eticaret sitesinden verim alamassa, başlangıçta harcayacağından çok daha fazla kaybettiğini fark edecektir.

Ucuz etin yahnisi misali ben bu işe hiç bulaşmayayım.. işi bilene bırakayım.. diyen ticaret erbapları Geliyoo E-Ticaret‘te aradıkları özelliklerde bir e-ticaret sitesi hizmeti alabilir ve profesyonel eticaret hayatına başlayabilirler..

E-Ticaret sitesine ihtiyacı olan ticaretle uğraşan veya bu alanda internette satış yapmayı planlayan girişimcilere hızlı ve profesyonel bir çözüm olarak, açık kaynak kodlu bir sistemin müşterinin ihtiyaçlarına göre modifiye edilerek kullanımına sunulduğu bir hizmet olarak açılmıştır Geliyoo E-Ticaret.

E-Ticaret sitelerinde farklı ihtiyaç ve çözümlere gereksinim duyan müşterilerimiz için açık kaynak kodlu sistemleri özel yazılım ve modüller ile destekliyoruz. Geliyoo E-Ticaret sitemizi incelediklerinde aslında başka hiçbir bir eklentiye ihitiyaç duymayacakları bir sisteme sahip olacaklarını göreceklerdir.

Uygun maliyetlerde, hızlı ve profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olmak isteyen, özellikle instagram gibi alanlarda hali hazırda satış yapan ve bir eticaret sitesi hala bulunmayan arkadaşlarımıza en kısa zamanda bir online mağazaya sahip olmalarını şiddetle öneriyor, Geliyoo E-Ticaret hizmetimizi incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Ayrıca sipariş veren her üyemiz, satış ortaklığı programımız ile referans olduğu her siparişten 500 TL’ye kadar artı hediye bakiye kazanmaktadır.

Geliyoo Bilişim

 

Yorum Yazın

No Comments