Web Development Services

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet dünyasında görünmez olmayın! Geliyoo, Google, Yadex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarının arama sonuçlarında sitenizin ilk sayfalarda yer almasını sağlamak bizim işimiz, sizin seçiminiz..

Arama Motoru Optimizasyonu için servislerimizden faydalanın: Organik Arama, Tek-Sayfa Seo, Backlink Oluşturma, Kelime Bazlı Seo / Seo Stratejisi ve Raporlama.

Benzersiz Arama

Seo artık eski teknikleri çöpe atıp, sadece profesyonellerin bu işi yapabilmesi için geliştirildi ve değişti, sadece Backlink ile SEO dönemi sona erdi, yeni dönem başladı!

Tek-Sayfa SEO

Tek-Sayfa SEO sadece tek bir sayfa için yapılan seo çalışmasına denir, arzu ettiğiniz tek bir sayfayı arama sonuçlarında ilk sayfaya çıkarırız.

Backlink SEO

Seo Stratejisini baştan aşağı değiştiren link oluşturma anlayışı Anchor Text ve C Class IP bazlı çalışmalar, sizlere ürün ve konularınızda hayli yardımcı olacak.

Arama Motoru Optimizasyonu'nun sizin için önemini biliyoruz. SEO stratejileri arama sonuçlarında sitenizin ilk sayfada olması, müşteri kitlenize ulaşmanız için önemli olan kelime çalışma oranı, bir linkin tıklanması ile oluşan bu oran size en çok yarar sağlayacak özellik. Çalışma ekibimiz, en iyi trafik ve en iyi satış için size bu stratejiyi uyguluyor.

SEO; yaşam boyu online pazarlamada kullanılacak olan bir strateji haline geldi, bu nedenle ilk sayfada olması bir çok müşterimiz için oldukça önemli Geliyoo, Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi bir çok arama motorunda ilk sayfada olmak müşteriye kesin ulaşım imkanı sağlar. Geliyoo ailesi siz değerli müşterilerine bu imkanı sunmaktan mutluluk duyuyor.

83%

Organik Trafik - Tıklamalar

24%

Hemen Çıkma - Azalış

58%

Ortalama Ziyaret Süresi - Artış

81%

Sayfalar Oturum Başına - Artış

SEO Kelime Analizi / Stratejiler

SEO için en önemli çalışma şüphesiz benzersiz kelimeler. Çalışma ekibimiz size en iyi seo stratejisini belirlemek için planlama yaparak en uygun kelime analizini sizin için buluyor ve uyguluyor.

SEO Performansı ve Raporlama

Biz önce web sitenizin performansınızı ölçüyor ve bunu düzenliyoruz, arama motorları performans konusunda özel bir talep oluşturur bu talebi sitenizde uygulayaraka işe başlıyoruz.

SEO Referasnlarımız

Tümünü İncele

Tanıtım Sitesi SEO Çalışması

500 ₺ /Aylık

6 Aylık Süre ile Yapılır
Başlangıç Ücreti: 1250 ₺
Süre: 6 Ay
Kelime Sayısı: 1

Kurumsal Sitesi SEO Çalışması

1000 ₺ /Aylık

6 Aylık Süre ile Yapılır
Başlangıç Ücreti: 1500 ₺
Süre: 6 Ay
Kelime Sayısı: 2

E-Ticaret Sitesi SEO Çalışması

1500 ₺ /Aylık

6 Aylık Süre ile Yapılır
Başlangıç Ücreti: 3000 ₺
Süre: 6 Ay
Kelime Sayısı: 3

Pro E-Ticaret SEO Çalışması

2000 ₺ /Aylık

6 Aylık Süre ile Yapılır
Başlangıç Ücreti: 3500 ₺
Süre: 6 Ay
Kelime Sayısı: 4

%100 verimle sonuç alacağınız ilk sayfa garantili arama motoru optimizasyonu hizmetimiz ile şirketinizin tanınmasını ve marka değerini en üste taşıyoruz. Potansiyel müşterilerinizin sizi bulmalarına yardımcı olalım..