En İyi Ücretsiz Bedava Prestashop,Magento,Opencart Modül Listesi!

No Comments

En İyi Ücretsiz Bedava Prestashop,Magento,Opencart Modül Listesi!

E-Ticaret Sitesi sahibi olanlar için modüller kaçınızlmaz bir gerçek, açık kaynak kodlu yazılımlarda modül olmadan çalışmak olanaksız, bu nedenle sizlere ücretsiz sunulan bedava modüllerin bir listesini oluşturduk. Kurulum yapmadan önce bu modüllerin olduğunu bilerek açık kaynak kodlu yazılımları kullanabilirsiniz. Hangi açık kaynak kodlu yazılımı seçeceğinize default yani yazılımla birlikte gelen modüller ile karar verebilirsiniz.

Prestashop Ücretsiz Modül Listesi

 1. Prestashop Paypal Modülü
 2. Prestashop Banka Havale Modülü
 3. Prestashop Onle Click Update
 4. Prestashop SEO Friendly Url (htaccess düzenlemesi)
 5. Prestashop Anasayfa Slide Modülü
 6. Prestashop Kampanya İndirim Modülü
 7. Prestashop Türkçe Dil Desteği Modülü
 8. Prestashop Ücretsiz İyzico Modülü
 9. Prestashop Resim Optimizasyon Modülü (Entegre)

Yukarıda belirttiğimiz modüllerin bazıları entegre şekilde sunulmaktadır, bunlar modül olarak değil default özellik olarak sunulmaktadır. Modüllerin kullanımı oldukça basit ve apilere bağlı olarak sunulmaktadır. Ödeme modülü gibi bazı modüllerde direkbağlantı kurabileceğiniz linkler mevcuttur.

Opencart Ücretsiz Modül Listesi

 1. Opencart Paypal Modülü
 2. Opencart Banka Havale Modülü
 3. Opencart SEO Friendly Url (htaccess düzenlemesi)
 4. Opencart Anasayfa Slide Modülü
 5. Opencart Çoklu Dil Desteği Modülü
 6. Opencart Ücretsiz İyzico Modülü

Yukarda belirtmiş olduğumuz modüllerin default olma olasılığı bulunmaktadır, ancak bu modüllerin kullanım kolaylığı ne yazıkki prestashop modül kullanımı kadar kolay değildir. Opencart‘da yapılan son güncellemeler sonrasında 2.1 de değişik yapılar sunulmuştur. Ancak yine de prestashop özellikleri ile karşılaştırıldığında aynı özelliklere sahip bir sistemde farklı çalışmalar görebilmekteyiz. Tavsiyemiz bu işe yeni başlıyorsanız kesinlikle prestashop kullanmanızdır.

Magento Ücretsiz Modül Listesi

Bu konuda araştırmamızda Magento altyapısının tamamen ücretli versiyona zorlanacak şekilde ayarlandığını gördük, daha önce ücretsiz olan magentonun fiyat olarak uçuk rakamlara çıkması açık kaynak kodlu yazılım sektöründe pek hoş karşılanmış görünmüyor, Magento güvenli altyapısı ile ünlü bir sistemdir. Ancak ücretsiz modülleri konusunda bir çey söylemek anlamsız. Ücretli versiyon kullanmadığınız sürece bir çok özelliğinden faydalanamayacağınız bir altyapıyı sizlere tavsiye etmemiz olanaksız.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz modüllerin sizlere kurulum öncesi yol göstermesi için listelendiğini bilmenizi istiyoruz. Sizlere Prestashop , Opencart ve Magento gibi kurulumlarda ücretsiz olarak destek veriyoruz. Verdiğimiz bu destek hosting ve domaini nerden almış olursanız olun kesinlikle bir önemi yok bu konuda yardım istediğinizde Geliyoo Ekibi size her konuda yardımcı olmak için hazır. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.  Online Chat üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

No Comments