En İyi Bedava Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Hosting Listesi

No Comments
En İyi Bedava Ücretsiz E-Ticaret Hosting

En İyi Bedava Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Hosting Listesi

Ücretsiz Hostingler konusunda sizler için bir araştırma yaptık, ancak bulduğumuz hostingler e-ticaret sitesi yapısına ve yazılım ihtiyaçlarına elverişli olmadığını gördük. Bu nedenle sizlere Ücretsiz Hosting hizmeti vermeye karar verdik. E-Ticaret Yazılımı için kurulum ücreti ödeyerek bir saat içinde e-ticaret sitesi sahibi olun.

Sizlere özel bir kampanya hazırladık, kurulum bizden, hosting bizden, güvenlik bizden, 1 aylık CDN desteği bizden, istediğiniz alan adına, kendi elinizde bulunan bir ürünü yada tedarikçi olarak satacağınız ürünleri Kapıda Ödeme sistemi ile satışa hazır hale getirilmiş e-Ticaret Sitesi bizden. İster SSL kullanın isterseniz kullanmayın. Sizlere sunduğunuz bu ayrıcalık sayesinde E-Ticaret Sitesi olmayan firma kalmıycak. Yazılım ve Aylık Kontroller için cüzi bir miktar aylık ödeme planlıyoruz. Bu kullanılan trafiğe, ürün portföyüne ve kullanıcı yoğunluğuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Yazılımı

SEO Uyumlu E-Ticaret Sitesi (Ücretsiz)

SSL Güvenlik Desteği (Bir Yıllık Ücretli)

CDN Desteği (1 aylık ücretsiz)

CloudFlare Güvenlik Desteği

SEO Uyumlu Hosting Desteği

RSS Desteği Ürün RSS ve Paylaşım İçin

Mobil E-Ticaret Sitesi Yazılımı (Ücretsiz)

E-Ticaret Sitesi Hosting (Ücretsiz)

E-Ticaret Sitesi Servis Hizmeti (Ücretli)

Yukarıda yer alan bilgilerin yanı sıra daha bir çok özelliği içerisinde bulunan ilk başlayanlar için özel bir E-Ticaret Hizmeti, zarar etmeden çok oldukça düşük rakamlara e-ticaret sitesi sahibi olmakistiyorsanız. İlk deneyimiz için çok düşük bir ücret ile sizlere en iyi e-Ticaret Sitesi altyapısını kuruyoruz.

E-Ticaret Sitenizin Maliyeti Sadece aylık hosting kullanımınıza göre belirleneceği için kullanıcınız arttırkça trafiğiniz arttıkça satışlarınızda artıcak buna bağlı olarak ihtyaçlarınızda. Böylece kazandıkça ödeyeceğiniz bir sisteme sahip olacaksınız.  Çok düşük bir fiyata e-ticaret sitesi sahibi olmakiçin hemen bizimle iletişime geçin.

Sitenizi bir saat içinde kurup teslim ediyoruz, domain yönlendirmesi tamamlanır tamamlanmaz siteniz yayına açık kullanıma hazır hale geliyor. Tek yapmanız gereken söyleyeceğimiz DNS adreslerine Domain’i yonlendirmek. Gerisi bizim işimiz.

Bu kampanya kısa bir süre için deneme amacı ile yayına açılmıştır. Talep olması durumunda kampanya uzatılması hakkı saklı tutulmaktadır. Kullanıcıların kampanyadan faydalanmak için halihazırda e-ticaret sitesi olmaması gerekiyor. Herhangi bir şekilde halihazırda e-ticaret sitesi olduğu tespit edilirse açılan site kapatılır.

Bu kampanya E-Ticaret Sitesine teşvik etmek amacı ile bir çok kullanıcıyı bu sektöre dahil ederek rekabet ortamı oluşturmak için düzenlenmiştir. Amacı dışında kullanılması durumunda Geliyoo Bilişim sitelerin kapatılması hakkını saklı tutar.

 

Yorum Yazın

No Comments