E-Ticarete Yeni Başlayanlar İçin Öneriler.

No Comments

E- Ticaret’e ilk kez adım atıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. E-Ticaret’e yeni başlayanlar için öneriler bizden uygulamak size kalmış. Öncelikle aylık yıllık ödemeli E-Ticaret sistemleri size para kaybettirmekten başka bir işe yaramaz. Büyük bir markanın reklam desteği olacağı için bu gibi yerler ile çalışabilirler. Ancak sizin öyle bir desteğiniz yok ticaretinizi E-Ticaret’e taşımak ve bu alanda satış yaparak gelir elde etmek istiyorsunuz. Peki bu konuda ne yapacaksınız?

E-Ticaret her ne kadar para kazanmak için önemli bir araç olsada aynı zamanda size parada kaybettiren bir araç haline gelebilir. Ucuz ve özensiz şekilde çalışmak küçük küçük ödemelerle bir şeylere sahip olma arzusu size çok şey kaybettirir, para, zaman ve herşeyden önemlisi itibar. E-Ticaret’e atılmanızda biz bunun için yanınızdayız. Sizlere en uygun hizmeti neredeyse sınırsız şekilde sunuyoruz.

Türkiye’de aynı anlayış ve ticaret ile iş yapan ikinci bir firma yoktur. Dikkat edin bir servis almak istediğinizde bile size bunun için bir ödeme çıkartıyorlar. Bizde ise servis zaten site ile beraber tek seferlik bir ödeme ile geliyor. Sadece özel bazı şeylerde ayrıca fiyatlandırma yapıyoruz. Bunun nedeni ise bu çalışmaların zaman ve para harcamamıza sebep olmasından dolayı.

Her özel iseğin bir takım harcamaları olacaktır ancak bunları minimize etmekte sizin elinizde E-Ticaret Dünnya’sı bedavaya yapılan E-Ticaret siteleri ile dolup taştı. 250 ve 500 TL’ye de E-Ticaret yapan firmalar var. Ancak bunun içinde Hosting, SSL, Servis, çalışma prensibi ve daha bir çok şey yok. Bir modül istediğinizde size farklı bir fiyat çıkarıyor. Internet limitiniz var bu bittiğinde anında size yeni bir fiyatlama yapıyor. Ufak ufak alıyor sizden ama 500 TL ye aldığınız şey size 10 bin TL’ye çıkıyor. Sizde dükkanınız kapanmasın müşteri kaybetmeyeyim diye verdiğiniz emek yüzünden ödemeye devam ediyorsunuz.

Özel Modül talepleri dışında bazı moduller zaten standar şekilde E-Ticaret’de olması gerekir. Ancak özel talepler olması durumunda bunlar fiyatlandırılabilir. Ancak bu fiyatlarda 1000 dolar 700 dolar şeklinde değildir daha cüzi ve uygun koşullardadır. Bu konuda lütfen bizlere danışın. Size aynı zamanda danışmanlık hizmetini de ücretsiz şekilde sunuyoruz.

 

Yorum Yazın

No Comments