Mobile Marketing Services

E-Ticaret Siteniz için Profesyonel Özellikler!

Modüller ile e-ticaret sitenizi geliştirin ve böylece müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilirsiniz.

İnternet sektöründe ticaret yapıyorsanız, dünyaya açılmış bir dükkana sahipsiniz demektir fakat bu dünyada sizi fark etmeleri için müşterilerinize diğerlerinden farklı özellikleri sunmanız gerekir!
İşte sitenize ekleyebileceğiniz modüller.

60%

Müşteri Memnuniyeti

30%

Zaman Tasarrufu

+600k

Sitelerinize Ziyaret

1250

Aylık Sipariş

 

PayU+Banka 3D SanalPos Modülü

Payu sistemi tek çekim oranlarını %2,5 ile %3,5 aralığındadır, bu yüzden payu ve banka pos modüllerini birleştirdik, tek çekim işlemlerde banka otomatik devreye girmektedir. Böylece tek cekim oranlarınız %0,5 'lere kadar düşmektedir.

Profesyonel SEO Ayarları Modülü

Tüm ürün ve kategorileriniz için size verilen kod türevleri ile toplu meta title, anahtar kelime ve açıklamalar ekleyebilirsiniz. Arama sonuçlarında daha düzgün başlıkların çıkması için bu modülü kullanabilirsiniz. Facebook ve Twitter Card Dahil

Sms Onaylı Kapıda Ödeme

Günlük 100 siparişin üstünde kapıda ödeme siparişi alıyor ve %20'si hatalı veya sahte sipariş olarak iptal ediliyorsa bu modül sayesinde siparişleri müşteri tarafından onaylandıktan sonra kargo edebilirsiniz.

XML Import (Yükleme) Modülü

Tedarikçi ürünlerini otomatik olarak XML import ve export ile sitenize tek tıkla aktarabilir, alış fiyatlarına kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz. Farklı tedarikçilerden altığınız tüm xml dosyalarınızı sadece bir modül ile yükleyebilirsiniz.

XML Export (XML Çıktı) Modülü

Standart Xml çıktısı modülü ile birden fazla xml çıktısı üretebilir, kategori ve ürün gurubunda kısıtlamalar yapabilir, linklerinize şifre uygulayabilir ve ip takibi yapabilirsiniz. Bayilerinize ürünlerinizi çok daha kolay dağıtabilirsiniz.

Tek Sayfada Hızlı Ödeme

Müşterileriniz üye olurken sorun yaşıyorsa bu modül tam size göre. Bu modül müşterilerinizin üyelik, adres bilgisi girişi ve ödeme seçimini tek sayfada kolayca yapmalarını sağlar. Satışları %30 arttırmaktadır.

Toplu Fiyat İşlem Modülü

Online mağazanızda bulunan tüm ürünlerin veya aynı fiyattaki ürünlerin toplu fiyatlarının güncellemesini bu modül ile yapabilirsiniz.

Toplu Ürün Taşıma Modülü

Kategoriler arasında toplu ürün taşıma modülü, istediğiniz isimdeki veya etiketteki ürünlerin toplu olarak farklı kategorilere taşımanızı sağlar.

Toplu eMail Gönderme

ETicaret sitenize üye olan müşterilerinize, kampanya ve indirimler, yeni gelen ürünler veya katalog tanıtımları için toplu mail gönderebilirsiniz.

Google Merchant Modülü

Google adword'ten daha az maliyetli olarak google'da reklam yayınlamanızı sağlayan bu modül, google aramalarında resimli olarak ürünlerin reklamı yayınlanır.

Auto Kombinasyon Ayar Modülü

Ürünlerinizde S beden ve 46 numarası bittiğinde ürün tükendi olarak algılanmaması için M bedenin veya 47 numaranın ana seçenek olarak ayarlanmasını sağlar.

PopUp Uyarı Reklam Modülü

Sitenize giriş yapıldığında kampanya veya sosyal medya sayfalarınızı beğendirmek için açılır pencere şeklinde uyarı penceresi çıkmasını sağlar.

Online Fatura Modülü

Profesyonel Fatura Modülü ile A4, A5 veya istediğiniz özel boyutlarda fatura formatlarını oluşturmanızı, toplu olarak faturaları pdf çıktısı almanızı sağlar. Dilerseniz de biz dizayn ediyoruz.

Blog & Haber Sistemi

E-Ticaret siteleri için blog yazıları çok önemlidir. Blog modülü ile ürünleriniz hakkında müşterilerinize daha geniş bilgiler vermek için blog yayınları yapabilir, ürünlerinizi detaylı tanıtabilirsiniz.

Mobil E-Ticaret Tema

E-Ticaret günümüzde akıllı cihazların çok daha fazla kullanılması ile mTicaret olarak değişim göstermedir. Bu yüzden sitenizin bir mobil site teması satışlarınızı %50 oranında arttıracaktır.