E-Ticaret Sitesi İle Nasıl Para Kazanabilirim?

No Comments

E-Ticaret Sitesi İle Nasıl Para Kazanabilirim? Bir çok kişi ve kuruluşun elinde herhangi bir ürün olmadan E-Ticaret Sitesi sayesinde para kazandığını biliyor musunuz? Peki bu nasıl oluyor? Dilerseniz önce para kazanmanın bir çok yolunun olduğundan bahsedelim, internet ortamı geniş bir kitlenin online olarak hızlı, kolay ve anlaşılır şekilde ziyaret ettiği bir pazar olduğunu düşünün.

Adım adım gezmek zorunda değilsiniz, cadde cadde, sokak sokak dolaşmak ve yorulmak zorunda değilsiniz. Bu size elinizde bulunan Akıllı Telefon sayesinde kolayca tüm sokakları caddeleri parmaklarınız ile gezme imkanı sunan bir ortam. Günümüz teknolojisi bu imkanı size sunuyor.

Ürünüm yok, imalatçı değilim nasıl para kazanacağım?
E-Ticaret Sitesi açmanız için herhangi bir ürüne ihtiyacınız yok, herkes E-Ticaret Sitesi açabilir, herkes bu alanda satış yapabilir ve başarılı da olabilir. Keza bir çok kişi bu şekilde çalışıyor. Hiç birinin elinde ürün yok, hiç biri toplu para ödemiyor. Biz buna tedarikçi yönetimi sayesinde kazanç sistemi diyoruz.

Tedarikçi E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır?
Bildiğiniz gibi büyük firmalar daha ciddi satış hacmine ulaşmak için ülke genelinde bir çok noktaya bu imkanı sunuyorlar, bir çok şehir de bir çok kişi kendi ürünlerini değil, sadece bilgilerini aldıkları ürünlerin satışını yaparak para kazanıyorlar. Örneğin: geliyoo.com bir ürün satıyor diyelim. Örneğin: Gümüş Yüzük bu yüzükleri bir çok firma ile paylaşıyor. Buna da bir örnek verelim. Örnek: gumuzdumduma.com bu firma herhangi bir ürüne sahip değil. Tüm ürünlerini geliyoo.com’dan tahsis ediyor. XML dediğimiz ürün çekme aracı sayesinde geliyoo.com dan tüm ürünleri kategorileri ve ürün özellikleri ile fiyatları gumusdumduma.com da çekiyoruz. Böylece elinizde hiç ürün olmadığı halde bir e-ticaret sitesi sahibi olmuş oluyorsunuz.

Tedarikçi E-Ticaret Sitesi İle Nasıl Para Kazanırım?
Bu firma ile yaptığınız anlaşmaya bağlı, komisyon şeklinde de kazanabilirsiniz, siz yaptığınız satışlardan belli bir komisyon alırsınız, fiyatlarınızı siz belirleyebilirsiniz. Hem ürüne kar koyup hem de firmadan komisyon alabilirsiniz. Bu sayede iki yönlü de kazanırsınız. Şayet sitenize SEO çalışması yaptırır ve güzel şekilde çalışırsanız firmadan bile daha çok kzanabilirsiniz.

E-Ticaret Satış Ortaklığı Nedir?
Bu sistem sayesinde satış ortaklığı sözleşmesi imzalayarak sattığınız her ürünün KDV ve Ödemesini siz tahsil edebilirsiniz. Ancak bu durumda müşterinize de ürünü sizin göndermeniz gerekir. Burada bir kısıtlama yok, fiziksel olarak elinizdeki ödeme ile ürünü satın alırsınız. Daha sonrada göndermeniz gereken yere yollarsınız.

E-Ticaret herkese açık bir pazar, bu çalışmalar için detaylı bilgiyi Online Chat bölümünden bize yazarak alabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

No Comments