Teşekkürler


Çok değerli müşterilerimizden gurur verici notlar..“Biz yaptığımız her işi aşk ile severek yapan bir ekibiz, bu bilinç, anlayış ve samimiyet ile hizmet kalitemizi, çalışmalarımızı ve servis anlayışımızı en iyi şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz.”

Hakan Atabaş
Kurucu & CEO


"Girişimci ruhuyla ve samimi çalışma prensiplerimiz ile müşterilerimizi adım adım başarıya taşıyoruz, bu süreçte işimizi ciddiye alarak profesyonel iş ahlakı ile çalışıyoruz.."

Fatih Arslan
Kurucu & Ar-Ge


“5 senedir e-ticaret piyasasının içindeydik. Sonradan Geliyoo ailesinin bir mensubu olunca aslında hiç orda olmadığımızı farkettik. Şuan profesyonel olarak bize destek sağlayan ve yaptığımız işte hep bizi rakiplerimizin bir adım önünde tutan Geliyoo ekibine sonsuz teşeķkürler. Sizinle hep bir adım öndeyiz.”

Mehmet Emin Karakurt
MySilvers, Kurucu Ortak


“TAKIVETAKI olarak e-ticarette her zaman daha ileriye felsefemiz ile çıktığımız bu yolda, bize tecrübeleriyle destek veren Geliyoo ekibine teşekkür ediyoruz. Geliyoo ile her zaman bir adım öndesiniz.”

Yusuf Aktay
TakiveTaki.net


“Karyagumus.com Geliyoo ekibi ile tanıştıktan sonra istediğimiz yere geldi ve başarılı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Aldığımız danışmanlık hizmeti sayesinde adım adım ilerliyoruz.”

Fulya Kaban
Karya Gümüş


“Sosyal medyada başladığımız e-ticaret girişimimiz için markalaşma sürecinde CocosGirl.com'un doğmasına yardımcı olan Geliyoo ekibine çok teşekkürler”

Şerife Güney
cocosgirl.com

“Instagram'da hatrı sayılır bir kitleye hitap eden sayfamız vardı bu alanda yeni bir şeyler yapmamız gerektiğini biliyordum ve bu süreçte Geliyoo ekibi ile tanıştık şuan @gamzenin_guzellikrehberi instagram sayfama ait olan bir web sitem var ve Google'da ilk sıradayız.”

Gamze Güçlü
İş Sahibi


“My company’s Google rankings and overall site traffic improved dramatically after just a few months of working with Geliyoo. The service we’ve received from their team has consistently been above and beyond our expectations.”

Silviano H. Garcia
Pecan Tree Partners


Son Görüntülenen

Ürün yok

Menü

Top