%100 Güvenli E-Ticaret Sitesi 3149 ₺ TL 3 Günde Teslim!

No Comments
%100 güvenli e ticaret sitesi

%100 Güvenli E-Ticaret Sitesi 3149 ₺ TL 3 Günde Teslim!

E-ticaret artık şirketlerin vazgeçilmez bir geçim kaynağı haline geldi, Türkiye’de E-ticaret Sitesi olmayan firma kalmaması için önemli bir atılım gerçekleştiriyoruz, herkese e-ticaret hemde tek sefer ödeme ile. Artık aylık bağımlılık yok, yıllık bağımlılık yok, güncen güne eklenen akıl karıştıran fiyatlar yok. 3 gün içerisinde hazır e-ticaret sitenizi teslim ediyoruz. Ayrıca size sunduğumuz bazı ayrıcalıkları da aşağıda açıklıyoruz.

Bir çok e-ticaret firmasından ayrılmak istediğiniz zaman, ya da sitenizi kendi kontrolünüz altında tutmak istediğiniz zaman ne yazık ki; bunun mümkün olmadığını söylüyorlar. Sebebi ise aslında fazla düşünülmesi gereken bir durum değil, yazılımın açıkları var ise bu açıklardan herhangi bir şekilde halihazırda kullanıcısı olan firmaların etkilenmemesi. Aynı zamanda yazılım güvenliği içinde bu önemli bir etken. Kendi sunucularında, kendi güvenlik sistemlerinde barındırdıkları siteler ile hizmet vermeye devam ediyorlar.

Peki bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz nedir?

Geliyoo olarak sizlere E-ticaret hususunda kendi çalışmanızı istediğiniz an istediğiniz sunucuya istediğiniz firmaya taşıma imkanı sunuyoruz, bu sunduğumuz imkan bununla da sınırlı değil. Bizden almış olduğunuz sitenin aslında sorumluluğu tamamen size geçmiş oluyor, ancak olası yaşadığınız sorunlar karşısında bizlerden hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Türkiye’de bazı şeylerin değişmesinin zamanı geldiğine inanıyoruz, artık sürekli e-ticaret için para ödemeye son. Kazancınıza ortak olan anlayışa da son veriyoruz. Bu sayede sizlere daha hızlı, daha güvenli, daha uygun koşullarda bir e ticaret hizmeti sunuyoruz.

Şıp Diye Açılan E-Ticaret

Şıp Diye Açılan E-Ticaret

E-ticaret Sitemi Nasıl Taşıyabilirim?

E-ticaret sitesine çok para verdiniz, tekrar para vermek istemiyorsunuz, aydan aya ödediğiniz meblağlar sizin için çok fazla gözünüze gelmeyen ödemeler. E-ticaret sitenizi Geliyoo da barındırmanız halinde size sunulacak imkanlar bununla sınırlı değil. Bir çok konuda yardımcı olduğumuz gibi, ürünlerinizin eski sitenizden yeni sitenize taşınması konusunda da yardımcı oluyoruz. Bu konuda lütfen bizimle iletişim bölümünden irtibata geçiniz. Sizlere her konuda destek vermeye hazır olan personelimiz sorularınızı büyük bir içtenlik ve samimiyetle cevaplayacaktır. Chat bölümünden de 7/24 bizimle irtibata geçebilirsiniz. E-ticaret, SEO, Sosyal Medya Danışmanlığı ve daha bir çok konuda bizlerden ücretsiz olarak bigi alabilirsiniz.

Taşıma yaparken E-ticaret sitem kapanacak mı?

Bunun olmaması için bir çok yöntemimiz bulunuyor, taşıma sonrasında bir kaç saniyelik gecikme dışında herhangi bir kapanma yaşanması söz konusu değildir, bu konuda uzman ekibimiz sizlere en iyi şekilde hizmet sunacaktır. Lütfen endişe etmeyiniz.

E-ticaret Sitem Mobile Uyumlu Olacak mı?

Kesinlikle, responsive tasarım özelliği bulunan temalar kullanıyoruz, bu sayede sitenize artı bir hizmet bedeli ödemeden mobil eklemiş oluyorsunuz. Ayrıca eğer arzu ederseniz e-ticaret sitenize app yani mobil uygulamada yazabiliriz. Bu uygulama sayesinde apple store ve google play de satış yapma imkanınız olacaktır.

Yönetim paneline alışmam zaman alır mı?

Yönetim panel 15 yaşında bir kişinin bile kolaylıkla hiç bir bilgisi olmasa dahi yönetebileceği bir paneldir, oldukça kolay ve anlaşılır bir yapıya sahiptir. Ürün ekleme kısmında her türlü işlemi kolaylıkla bitiriyor ve anında yayına açabiliyorsunuz. Böylece anında satışa başlayabilirsiniz.

Payu , İyzico ve diğer ödeme yöntemlerini kullanabilir miyim?

Elbette, anında entegre edilerek sadece ilgili ip ve apileri değiştirmeniz yeterli olacaktır. Kesinlikle bu konuda şüpheniz olmasın, tüm bankalara entegre yaygın pos araçlarını kullanıyorsanız bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamadan direkt olarak sistemi aynı şekilde almış olduğunuz sitede çalıştırabilirsiniz.

Eklemek istediğim özellikler eklenebilir mi?

Bu konuda e-ticaret ihtiyacı olan bir çok modül ile hizmet veriyoruz, isteyebileceğiniz hemen her modül elimizde bulunuyor, ancak özel bir modül isterseniz elbette buda kısa süre içerisinde eklenebilir. Kolaylıkla kullanıma açılabilir. Özellik konusunda e-ticaret sistemlerinin en iyi özelliklerini içerisinde barındıran bir yazılım kullanıyoruz. Dünyaca kendini kanıtlamış ve soru işaretine sebebiyet vermeyecek bir yazılım.

E-ticaret Sitenizi Nasıl satın alabilirim ve nasıl başlayabilirim?

Şirket bilgilerinizi, eski site bilgilerinizi ve eğer siteniz yok ise yeni site açılacak ise tüm bilgilerinizi tarafımıza ulaştırarak hemen başlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz, ayrıca kredi kartı ile de tek çekim ödeme yapma imkanınız bulunuyor. Hangi yöntemi kullanmak isterseniz o yöntem ile sizlere hizmet vermeye 7/24 hazır şekilde beklemekteyiz.

 

Yorum Yazın

No Comments