Web Development Services

E-Ticaret Sitenizde Yok Yok!

Online mağazanız için aradığınız tüm özelliklerin bir araya getirilerek size sunulduğu bu hizmetin detayları..

E-Ticaret sitesi açmak istiyor ve şuan burdaysanız, doğru adrestesiniz.. Referanslarımızı incelemeden önce eticaret sitenizde sahip olacağınız özellikleri kısaca şöyle bir gözden geçirin! Aklınıza takılan bir şey olursa sağ alttaki Canlı Destekten bize yazabilirsiniz.

Bizimle çalışmak isterseniz size sadece e-ticaret sitenizi açıp buyrun bu yönetim paneliniz buda şifreniz diyerek işin içinden sıyrılmıyoruz! Sitenizi anahtar teslim kuruyor, full konfigürasyon ile teslim ediyoruz. Siz sadece ürününüzü ekleyip satıyorsunuz.

Mobil Uyumlu & Responsive

Öne çıkan en önemli özellik responsive yani mobil cihazlar ile uyumlu olması, müşterilerinize kolay alışveriş imkanı sunabilmenizi sağlar.

+5000 Hazır Tasarım

Binlerce profesyonel tasarlanmış hazır şablondan ürün pörtföyünüze uygun temanızı seçerek eticaret sitenizde çok daha hızlı satışa başlayabilirsiniz.

Tüm Tarayıcılara Uyumlu

Websiteniz internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex tarayıcı, geliyoo browser dahil tüm tarayıcılarla tam uyumlu çalışır.

Çoklu Dil Desteği

Sitenize hiç bir ek ücret ödemeden dilediğiniz dili ekleyerek her ülkeye özel kendi dillerinde hizmet verebilirsiniz. +55 farklı dil imkanı..

B2B Bayi Altyapısı

Multistore özelliği ile entegre kullanarak bayilikler verebilir veya bayi müşteri grupları için toptan satışlarınıza özel bayi indirimi uygulayabilirsiniz.

MultiStore Özelliği

Çoklu dükkan özelliği ile isterseniz farklı alanadında isterseniz subdomainde tek database'e bağlı farklı eticaret siteleri açabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Ne kadar çok ödeme imkanı o kadar çok müşteri demek, havale ile de ödeme alabilirsiniz.

PayU, PayPal & İyzico*

Bir çok hızlı ödeme imkanı sağlayan sanal pos ve ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Kargo Yönetimi

Her ülke için ayrı kargo ücreti tanımlayabilir, kapıda ödemeyi istediğiniz ülkeye kısıtlayabilir hatta her ülkeye ayrı kargı firması tanımlayabilirsiniz.

Üyeliksiz Ödeme İmkanı

Müşterilerinize en esnek hizmeti sunmak sizin elinizde, ziyaretçilerinize üye olmadan ödeme yapma ve sipariş vermelerine izin verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Tüm banka ve kredi kartları ile tek çekim veya taksitli ödeme, Sanal POS seçeneğiniz hazır.

Kapıda Ödeme Özelliği

Müşterilerinize kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği sunabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Sitenize hiç bir ek ücret ödemeden dilediğiniz dili ekleyerek her ülkeye özel kendi dillerinde hizmet verebilirsiniz. +55 farklı dil imkanı..

Çoklu Kur Özelliği

E-ticaret sitenizde dilediğiniz para biriminde satış yapabilirsiniz, ister Türk lirası, ister Dolar ister Euro. Döviz kurlarınız otomatik güncellenir.

Esnek Vergi Oranı Yönetimi

Müşteri gruplarınıza göre vergi dahil veya hariç fiyat gösterimi yapabilir, vergi kurallarınızı ülkelere göre farklı farklı bile ayarlayabilirsiniz.

E-Ticaret SEO Uyumu

Sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkaran kategori, ürünler gibi her alan için SEO özellikleri aktif fakat bununla yetinmeyip profesyonel modüller de satın alabilirsiniz.

SEO Etiket Sistemi

Websiteniz, ürüleriniz, kategorileriniz hatta marka ve tedarikçileriniz için tamamen Türkçe uyumlu etiketler belirleyebilir, bunulunurluğunuzu arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya SEO Modülü

Sosyal medya özellikle e-ticaretin önemli bir satış ayağı olmaya devam ediyor. Sitenizin ürünlerinin facebook, twitter uyumlu paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Site İçi Arama Özelliği

Kendi içinde indexleme sistemine sahip siteniz gelişmiş site içi arama özelliği ile ürün referans kodu, ürün kategorisi, ürün ismi aramasıyla ürünlerinize kolay erişim sağlar.

Kupon & Promosyon

Müşterilerinize indirim kuponları, hediye kodları üretebilir özel günlerde promosyonlar yapabilirsiniz.

Loyalty Sadakat Sistemi

Sadakat sistemi ile müşterilerinize her alışverişlerinde puan verebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Kategori & Marka Yönetimi

Gelişmiş kategori yönetimi sayesinde ürünlerinizi birden fazla kategoride yayınlayabilir, kategorileriniz için tanım görselleri ile banner ekleyebilirsiniz.

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Ürünlerinize resimler atayabilir, ürün maliyet fiyatlarınızı ve satış fiyatlarınızı ayrı ayrı girebilir, ürüne özel seo ayarlarınızı ve çoklu kategori seçimi gibi birçok özelliği tanımlayabilirsiniz.

Filtre & Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz.

Ürün Karşılaştırma

Ürün karşılaştırma sistemi sayesinde müşterilerinize birden fazla ürün arasında kıyaslama ve daha kolay seçimler yapabilmerine olanak sağlayabilirsiniz.

İstatistik ve Raporlama

Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi takip edebilirsiniz. Satış ve ürün raporları ile satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.

Rss Beslemesi Desteği

Eklediğiniz ürünler için rss beslemesi ayarlayarak daha çok yayılmalarını ve arama motorlarında kolay bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal paylaşım butonları sayesinde müşterileriniz Facebook, Pinterest, Google+ ve Twitter’da ürünlerinizi kolayca paylaşabilir.

Google Rich Snippets*

Arama sonuçlarında, yıldız simgeleriyle yorum puanları, ürün resmi ve fiyatı gibi bilgilerin de gösterilmesini sağlayan SEO uygulamasıdır.

Blog & Haber Sistemi*

Sattığınız ürünler hakkında müşterilerinize daha geniş bilgiler vermek için blog yayınları yapabilir, ürünlerinizi detaylı tanıtabilirsiniz.

Banner Slide Yönetimi

Online Fatura Modülü*

Gelişmiş SMS Modülü*

Canlı Destek Chat Modülü*

Sms Onaylı Ödeme Sistemi*

Tek Sayfada Hızlı Ödeme*

Toplu Fiyat İşlem Modülü*

Toplu Ürün Taşıma Modülü*

Görülen o ki, hazır paketlerde umduğunu bulamayan aynı zamanda da altarnatif olmadığını düşünen çok fazla mutsuz eticaret sitesi olan veya internette satışa çıkmaya çekinen müşteri var! Hal böyle olunca sistem bizi size yardımcı olmamız için zorladı ve burdayız! Sizinde dükkanınızın dünyaya açılışını biz yapabiliriz..

Referanslarımız

Hepsini İncele

15

E-Ticaret Sitesi

12

İlk Sayfada Olanlar

10

Özel Çözüm

5

Sosyal Medyada Top

8

E-mail Pazarlama

3

Konsept Tasarım

Effective Web Development Solutions

İhtiyacınıza Özel Modül ve Özellik

Yıldızlı* özellikler ekstra ücret gerektiren modülleri göstermektedir.
Bu modüller ve daha fazlası MODÜLLER bölümünden satın alınarak sitenize eklenebilmektedir.

Maksimum Optimizasyon!

%100 SEO Uyumu..

E-Ticaret sitenizi arama motorlarında en üstte taşıyacak optimizasyonları ve seo çalışmalarından maksimum verimlilik sağlamanız için de ince ayarlarınızı biz yapıyoruz..

Effective Web Development Solutions

Doğru seçimi yapacağınıza inanıyoruz..

Tüm bu özelliklere sahip e-ticaret sitenizi bugün açalım.